skip to Main Content
Quality Grass

Quality Grass

Vanaf zaterdag 1 december starten wij met de verkoop van Quality Grass zoden voor hoveniers en tuincentra. Kom eens langs en bekijk zelf de kwaliteit van dit product.

HOGE KWALITEIT, LATEN BEZORGEN OF ZELF AFHALEN

Met Quality Grass bieden wij u kwalitatief goede zoden én het gemak van bestellen en laten bezorgen. Door héél Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen). Op werkdagen voor 11.30 uur besteld = 2 werkdagen later bezorgd.

Zelf afhalen
Wilt u uw bestelling liever zelf afhalen bij Veiling Vaassen, bestel dan vóór dinsdag 11.30 uur in december, januari en februari, en u kunt uw Quality Grass zoden de donderdag of vrijdag daarop komen halen. Bij aantallen boven de 166 zoden (2 volle pallets) kunt u in overleg uw bestelling van dinsdag t/m zaterdag afhalen.

Prijslijst ontvangen? mail naar info@veilingvaassen.nl